Colegiul Nicolae Titulescu Brasov
Str. 13 Decembrie nr.125

Telefon: 0268/548046; 0268/548047; 0268/548048

In atentia candidatilor la Bacalaureat sesiunea august-septembrie 2016

ÎN ATENŢIA CANDIDAŢILOR LA EXAMENUL DE BACALAUREAT 2016 SESIUNEA AUGUST-SEPTEMBRIE

 

-       CONSULTAŢI LISTELE CU PROGRAMAREA PE ZILE AFLATE LA AVIZIERUL DE LA CORPUL B ȘI PE SITE-UL ȘCOLII

-       CANDIDAŢII SE VOR PREZENTA LA COMPETENŢE LIMBA ROMANĂ (16.08.2016) ŞI LIMBA MODERNĂ - PROBA ORALĂ (18.08.2016) CU O ORĂ ÎNAINTE DE ORA PLANIFICATĂ

-       CANDIDAŢII SE VOR PREZENTA ÎN DATA DE 18.08.2016 LA ORA12.00 IN INCINTA SCOLII, IAR ACCESUL  ÎN LABORATOARELE DE INFORMATICĂ DE LA ETAJUL 1 CORPUL A SE FACE INTRE ORELE 12.00 - 12.30

-       ACCESUL IN SALILE DE EXAMEN IN DATA DE 17.08.2016 SE FACE INTRE ORELE 11.00- 11.30

-       CANDIDAŢII VOR AVEA OBLIGATORIU ASUPRA LOR DOAR ACTUL DE IDENTITATE ŞI UN INSTRUMENT DE SCRIS

-       ALTE OBIECTE (TELEFOANE, GENŢI, ETC.) AFLATE ASUPRA CANDIDAŢILOR SE VOR DEPOZITA ÎN SALA DE AŞTEPTARE (BAGAJE)

 

-       PROBELE SCRISE SE SUSŢIN LA COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRAŞOV – STR. FUNDĂTURA HĂRMANULUI, NR. 12

PROBELE DE EVALUARE A COMPETENȚELOR SESIUNEA AUGUST 2016 SE VOR DESFĂȘURA ÎN ZILELE DE 16,17 ȘI 18 AUGUST 2016 CONFORM PROGRAMĂRILOR DE MAI JOS:

PROGRAMAREA CANDIDATILOR PENTRU EVALUAREA COMPETENTELOR LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALA IN LIMBA ROMANA DIN DATA DE 16.08.2016

 

 

SALA 101

 

CORP B

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr. crt.

Nume

Init.

Prenume

Clasa

Ora

1

APOSTU

S

CĂTĂLIN ALEXANDRU

a XII-a B

09.00

2

AROIU

N

ALEXANDRU

a XII-a A

09.00

3

BREBU-MIC

D

CRISTIAN GABRIEL

a XIII-a R

09.00

4

ERZSE

I

ISTVÁN LEVENTE

a XII-a B

09.00

5

GINGHINĂ

N.S

ALEXANDRA RAMONA

a XIII-a A FR

09.00

6

IANCU

S

BOGDAN ANDREI

a XII-a A

09.00

7

ILIE

C

CRISTIAN

a XII-a B

10.00

8

MATEI

F.C

OCTAVIAN FLORIN

a XII-a B

10.00

9

NEACȘU

A.I

TIBERIU GEORGIAN

a XII-a A

10.00

10

POPA

D

ROBERT

a XII-a B

10.00

11

PUŢILĂ

S

GHEORGHE

a XIII-a A FR

10.00

12

RACZ

A

ANDREI

a XIII-a B FR

10.00

13

SOOS

C.L

ALEXANDRA

a XII-a A

11.00

14

TRAŞCĂ

L.C

IOAN ANDREI

a XII-a B

11.00

15

TRÎMBIŢAŞ

D

RAUL ANDREI

a XII-a B

11.00

 

REPARTIZAREA CANDIDATILOR PE SALI PENTRU PROBA C DE INTELEGERE A UNUI TEXT AUDIAT SI PENTRU PROBA SCRISA DIN CADRUL PROBEI C A EXAMENULUI DE BACALAUREAT 2016 DE EVALUAREA COMPETENTELOR LINGVISTICE INTR-O LIMBA DE CIRCULATIE INTERNATIONALA DIN DATA DE 17.08.2016

 

 

 

 

 

 

 

Nr. crt.

Nume

Init.

Prenume

Clasa

LIMBA

SALA

1

APOSTU

S

CĂTĂLIN ALEXANDRU

XII B

ENGLEZĂ

101

2

AROIU

N

ALEXANDRU

XII A

ENGLEZĂ

101

3

BREBU-MIC

D

CRISTIAN GABRIEL

XIII R

ENGLEZĂ

101

4

ERZSE

I

ISTVÁN LEVENTE

XII B

ENGLEZĂ

101

5

GINGHINĂ

N.S

ALEXANDRA RAMONA

XIII A FR

ENGLEZĂ

101

6

IANCU

S

BOGDAN ANDREI

XII A

ENGLEZĂ

101

7

ILIE

C

CRISTIAN

XII B

ENGLEZĂ

101

8

MATEI

F.C

OCTAVIAN FLORIN

XII B

ENGLEZĂ

101

9

NEACȘU

A.I

TIBERIU GEORGIAN

XII A

ENGLEZĂ

101

10

POPA

D

ROBERT

XII B

ENGLEZĂ

101

11

SOOS

C.L

ALEXANDRA

XII A

ENGLEZĂ

101

12

TRAŞCĂ

L.C

IOAN ANDREI

XII B

ENGLEZĂ

101

13

TRÎMBIŢAŞ

D

RAUL ANDREI

XII B

ENGLEZĂ

101

14

PUŢILĂ

S

GHEORGHE

XIII A FR

FRANCEZĂ

102

15

RACZ

A

ANDREI

XIII B FR

FRANCEZĂ

102

 

PROGRAMAREA CANDIDATILOR LA PROBA ORALA PROBA C DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE INTR-O LIMBA DE CIRCULATIE INTERNATIONALA

 

 

 

CORP B ETAJ I

 

 

 

 

 

Nr. crt.

Nume

Init.

Prenume

Clasa

Limba

Data

Sala

Ora

1

APOSTU

S

CĂTĂLIN ALEXANDRU

XII B

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

09.00

2

AROIU

N

ALEXANDRU

XII A

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

09.00

3

BREBU-MIC

D

CRISTIAN GABRIEL

XIII R

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

09.00

4

ERZSE

I

ISTVÁN LEVENTE

XII B

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

09.00

5

GINGHINĂ

N.S

ALEXANDRA RAMONA

XIII A FR

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

09.00

6

IANCU

S

BOGDAN ANDREI

XII A

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

09.00

7

ILIE

C

CRISTIAN

XII B

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

10.00

8

MATEI

F.C

OCTAVIAN FLORIN

XII B

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

10.00

9

NEACȘU

A.I

TIBERIU GEORGIAN

XII A

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

10.00

10

POPA

D

ROBERT

XII B

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

10.00

11

SOOS

C.L

ALEXANDRA

XII A

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

10.00

12

TRAŞCĂ

L.C

IOAN ANDREI

XII B

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

10.00

13

TRÎMBIŢAŞ

D

RAUL ANDREI

XII B

ENGLEZĂ

17.08.2016

101

10.00

14

PUŢILĂ

S

GHEORGHE

XIII A FR

FRANCEZĂ

17.08.2016

102

09.00

15

RACZ

A

ANDREI

XIII B FR

FRANCEZĂ

17.08.2016

102

09.00

 

PROGRAMAREA CANDIDATILOR PENTRU EVALUAREA COMPETENTELOR DIGITALE

 

 

 

 

 

 

 

Nr. crt.

Nume

Init.

Prenume

Clasa

Data

Sala

1

APOSTU

S

CĂTĂLIN ALEXANDRU

a XII-a B

18.08.2016

109

2

AROIU

N

ALEXANDRU

a XII-a A

18.08.2016

109

3

BREBU-MIC

D

CRISTIAN GABRIEL

a XIII-a R

18.08.2016

109

4

GINGHINĂ

N.S

ALEXANDRA RAMONA

a XIII-a A FR

18.08.2016

109

5

IANCU

S

BOGDAN ANDREI

a XII-a A

18.08.2016

109

6

ILIE

C

CRISTIAN

a XII-a B

18.08.2016

109

7

MATEI

F.C

OCTAVIAN FLORIN

a XII-a B

18.08.2016

109

8

NEACȘU

A.I

TIBERIU GEORGIAN

a XII-a A

18.08.2016

109

9

POPA

D

ROBERT

a XII-a B

18.08.2016

109

10

PUŢILĂ

S

GHEORGHE

a XIII-a A FR

18.08.2016

109

11

RACZ

A

ANDREI

a XIII-a B FR

18.08.2016

109

12

SOOS

C.L

ALEXANDRA

a XII-a A

18.08.2016

109

13

TRÎMBIŢAŞ

D

RAUL ANDREI

a XII-a B

18.08.2016

109

 

 

PREŞEDINTE

Prof. Săndica JOSU