Colegiul Nicolae Titulescu Brasov
Str. 13 Decembrie nr.125

Telefon: 0268/548046; 0268/548047; 0268/548048

  

Efective clasa pregătitoare an școlar 2022-2023

Efective clasa pregătitoare an școlar 2022-2023

Clasa pregătitoare A – învățător Popa Ancuța Elena

Sala 210

Nr. crt

Nume și prenume

1

ATOMEI N. N. REBECA ANDREEA

2

BEJAN I. A. TANIA 

3

BRAGHEȘIU I. T. VLADIMIR 

4

BURADA C. A. THEODOR ANDREI

5

CIOC G. TUDOR 

6

DĂNILĂ V. I. DARIA IOANA

7

ENESCU G. TANIA MARIA

8

GĂLIAN C. ANDREI 

9

ILIE I. IOANA CAROLINA

10

JINGĂRĂU P. DAVID PETRIȘOR

11

MATEI O. MIHAI 

12

MOLODOJAN V. DAMIAN 

13

ODEAU N. S. JULIETTE SOFIA

14

PARISEU A. C. TEODOR ANDREI

15

PROCA M. M. EDUARD ANDREI

16

RAICU F. MATEI SEBASTIAN

17

RUJA L. S. DRAGOS 

18

STÂNGACIU D. C. DAVID 

19

STRATU A. STEFANIA 

20

ZGLAVUŢA M. ARTUR 

 

Clasa pregătitoare B – învățător Greiner Rodica

Sala 204 

Nr. crt

Nume și prenume

1

AYADHI M. AIDEN 

2

BELEA M. I. ANAIS ANDREEA

3

BRAD C. I. ANDREI CĂTĂLIN

4

CEALAN A. ALEXIA 

5

CIOLAN G. D. MIHNEA ANDREI

6

COMAN A. N. RAREȘ NICOLAE

7

DINU M. NATALIA 

8

GEORGESCU I. O. DENIS ANDREI

9

GOLLENT R. DAVID 

10

ISAINCU C. O. NORA ALEXANDRA

11

LUPŞAN D. M. RAREŞ MARIAN

12

MATEI I. ANDREI ALEXANDRU

13

MAXIM Ș. IULIA MARIA

14

MĂNĂILĂ F. LORENA ANDREEA

15

NEAGU C. V. MATEI IONUȚ

16

PUŞCAŞU C. RAFAEL CONSTANTIN

17

RACOVIȚEANU M. DAVID NICOLAS

18

SECĂREA F. M. ANDREEA ALEXANDRA

19

SEMINAHIN N. AMALIA

20

TOPAL A. MELANIA 

21

VELEA N. M. MARIA 

  

Clasa pregătitoare C – învățător Arinar Nicoleta

Sala 208 

Nr. crt

Nume și prenume

1

BAHNAR S. MIRUNA SOFIA

2

BENDRIȘ M. TIANA MARIA

3

BROJBAN N. IUSTINIAN 

4

CHARALAMBOUS K. DAVID CONSTANTIN

5

COLIBAVERDE C. ŞTEFAN 

6

DOBRE M. AIDEN-KASIAN 

7

GANEA A. LUCA 

8

GIUGLEA D. C. BRIANA 

9

IONESCU A. ANTONIA MARIA

10

MARCU F. EDUARD ANDREI

11

MATEI C. ANTONIA ELENA

12

MIHAI V. S. ȘTEFAN EFREM

13

MUŞOIU D. MATEI IONUŢ

14

OROS Ș. F. SOFIA LIDIA

15

PASCU M. DENISA MARIA ELENA

16

PLĂEȘIU M. ANTONIA MĂDĂLINA

17

SIMION O. FABIAN 

18

STOEAN C. SOFIA IOANA

19

URSACHE C. VLAD 

20

VODĂ F. ADELINA-MARIA 

  

Clasa pregătitoare D – învățător Venghiac Andreea Diana

Sala 103 

Nr. crt

Nume și prenume

1

BALDIN I. L. NATALIA NICOLETA

2

BOC A. ANTONIA ANAIS

3

BUDEANU M. TUDOR MATEI

4

CHIȚIGOI N. D. DARIUS ANDREI

5

CUCU O. I. LARA IOANA

6

DUMBRĂVEAN C. I. NICOLE ELENA

7

ELEKES Z. GIULIA 

8

GANEA C. EVA 

9

HLIBOCEANU C. VICTOR FLORIN

10

IORGA D. I. IRIS 

11

MARIN S. V. NATALIA MARIA

12

MOLDOVAN I. V. ALEXANDRU 

13

MUNTEAN C. VICTOR

14

OANCEA C. C. DENISA IOANA

15

POPOIU A. EVA MARIA

16

POSTOLACHI C. B. MATEI 

17

RĂDULESCU D. DAVID MIRCEA

18

SOARE V. G. PATRICK VALENTIN

19

STOICA D. A. GEORGE EFREM

20

STOICA M. B. MAIA ESTERA

21

TUSCIUC A. G. EVA ANDREEA

22

VÎRVARA M. L. MARIA ELIZA

Calendar examene de diferente

Calendar examene de diferente

Joi, 01.09.2022

Ora 9  - Logica, psihologie, economie, sociologie, filozofie

-          Biologie

Ora 11 – Limba engleza

                Limba franceza

Ora 13 – Chimie

    Fizica

    Matematica

    Geografie

Ora 14 - TIC

 

Vineri, 02.09.2022

 

Ora 9- Limba latina

            Limba romana

Ora 11- Istorie          

              Educatie artistica

Tabel nominal cu elevii care sustin examen de diferenta pentru anul scolar 2022-2023 Invatamant FRECVENTA REDUSA

Tabel nominal

cu elevii care sustin examen de diferenta pentru anul scolar 2022-2023

Invatamant FRECVENTA REDUSA

  

CLASA a X a

  1. Ursache Danut Daniel-engleza, latina, fizica, TIC, logica
  2. Gale Romina Emilia-latina
  3. Bejenaru Constantin Adrian-engleza, TIC
  4. Bunduc Mihaela- romana, latina, engleza, franceza, matematica, fizica, chimie, biologie, istorie, geografie, TIC, logica
  5. Dandu (Tepes Greurus) Niculina- franceza, latina, logica
  6. Buraga Viorel-fara diferente
  7. Danila Sebastian Mihai- franceza, latina
  8. Hodorogea Rodica- engleza, franceza, latina, logica, TIC
  9. Lucaci Felicia- franceza, engleza, latina, logica, TIC
  10. Nechita Dumitru Florin- engleza, franceza, latina, istorie, geografie,chimie, fizica, biologie, logica
  11. Ordos Szabolcs Lorand-latina
  12. Pescaru Alexandru Constantin-franceza, latina
  13. Sîia Simona Claudia-engleza, latina, TIC
  14. Scurtu Andreea-franceza, latina
  15. Grigoras (Precup) Bianca Ionela-latina
  16. Machidon Valentina-franceza, latina

 CLASA a XI a

  1. Coconu Sebastian- istorie (X), franceza(IX,X),latina(IX,X),geografie(X), TIC(X)
  2. David Mihai Alexandru –latina (IX,X)
  3. Porcilescu Mihaela-latina (IX,X), TIC (IX,X),logica
  4. Agache Alexandra- latina(IX,X)
  5. Antonesii Daniel Ovidiu-  franceza(IX,X),latina(IX,X),istorie(IX,X),geografie(IX,X),fizica(IX,X),TIC(IX,X),
  6. Bîclea Raul- franceza(IX,X),latina(IX,X),TIC (X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  7. Bruss George Cristian-franceza(IX,X),latina(IX,X),TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  8. Buzica Dorina Ioana- franceza(IX,X), engleza (IX,X),latina(IX,X), fizica (X), biologie (X)
  9. Ciuraru Gabriel - franceza(IX,X),latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  10. Ciurciumel Florentin-fara diferente
  11. Coman Petruta- latina(IX,X),biologie (X), istorie(X), geografie (X), TIC(X), psihologie,
  12. Gîrbacea Heidrun Marinela- franceza(IX,X), engleza (IX,X),latina(IX,X),logica, psihologie, fizica (IX,X), chimie (IX,X), biologie (IX,X)
  13. Hanga-Ilovan Andrei- franceza(IX,X),latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  14. Hering Alexandru- latina(IX,X),
  15. Kovacs Alexandru Marius- franceza(IX,X),latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  16. Kosir Ionela Loredana -latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  17. Luncariu Mihai Alexandra- franceza(IX,X),latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  18. Macovei Kasian Florian--latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  19. Nicolae Mihail Razvan---latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  20. Patrascu Lenuta- latina(IX,X),franceza(IX,X) TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X), fizica(X), chimie (X), logica, psihologie
  21. Preda Elene Alina-latina (IX,X) , biologie (X), istorie(X), geografie (X), fizica(X), chimie (X), logica, psihologie
  22. Rucareanu Viorel- latina (IX,X)
  23. Sandu Dragos Constantin- franceza(IX,X),latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  24. Sima Iuliana- latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  25. Timaru Cosmin, Ionut- latina(IX,X), franceza(IX,X), ), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  26. Tudose Alexandru Adrian- latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  27. Turea Nicusor- latina(IX,X),engleza (IX,X)
  28. Varodi Silvia- latina(IX,X), TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)
  29. Goghie Ciprian Ionut- latina(IX,X)
  30. Tudorache Ionut Cornel- latina(IX,X),engleza (IX,X), TIC(IX,X)
  31. Pavel Georgiana- latina(IX,X),franceza(IX,X) TIC(X), biologie (X), istorie(X), geografie (X)

 

 CLASA a XIII a

  1. Tinca Sebastian-istorie (XII), geografie (XII), sociologie, filosofie, educatie antreprenoriala, educatie artistica
  2. Ordos Izabela-fara diferente

Dosare de transfer acceptate/respinse pentru anul scolar 2022-2023

 

Dosare de transfer acceptate/respinse pentru anul scolar 2022-2023

 
           

Nr. crt

Nume si prenume

Clasa

Acceptat/Respins

Materii pentru testare

Materii pentru

diferente

1

Grigoraș Radu Toma

a X-a

Acceptat

Matematică      Informatică

Educație plastică         Educaţie vizuală

2

Dobre David Constantin

a X-a

Acceptat

Matematică     Informatică

-

3

Bhatti Amna

a X-a

Acceptat

Matematică  Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală      Informatică

4

Caraman Cristian

a X-a

Acceptat

Matematică  Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală     Informatică

5

Chirițoiu Alexandra

a X-a

Acceptat

Matematică  Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală    Informatică

6

3291/29.07.2022

a X-a

Acceptat

Matematică  Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală    Informatică

7

Greculeasa Ana Maria

a X-a

Acceptat

-

Educație vizuală

8

Oprea Emilia

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

-

9

Popa Ana

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală    Informatică

10

Popescu Diana

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Educație plastică          Educaţie vizuală    Informatică

11

Potlog Cezar

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

-

12

Cîmpeanu Miruna

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

-

13

Vîrnă Ștefan

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Educație plastică          Educaţie vizuală    Informatică

14

Zaharia Elena

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

-

15

Iosub Sergiu

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală    Informatică

16

Niculae Daria

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală    Informatică

17

Tănasă Vlad

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Educație plastică         Educaţie vizuală     Informatică

18

Moiceanu Victor

a X-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

-

19

Berbecariu Natalia

a X-a

Acceptat

Limba și literatura română Istorie

Limba latină                  Educație muzicală      Educație vizuală

20

Catargiu Ștefania

a X-a

Acceptat

Limba și literatura română Istorie

-

21

Crețu Valeriu

a XI-a

Acceptat

Limba și literatura română Istorie

-

22

Notar Bianca

a XI-a

Acceptat

Limba și literatura română Istorie

Limba latină (cls 9, 10) Educație muzicală (cls 9, 10) Educație vizuală (cls 9, 10 )

23

Dincă Andreea

a XI-a

Acceptat

-

-

24

Felie Alexandra

a XI-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Informatică (cls 9, 10)

25

Nechita Constantin

a XI-a

Acceptat

Matematică Biologie/Chimie

Informatică (cls 9, 10)

26

Filibiu Ioana

a XII-a

Acceptat

Limba și literatura română Istorie

-

27

Oancea Constantin Robert

a X-a

Respins

 

 

28

Susan Filip Beniamin

a VII-a

Respins

 

 

29

Bostan Alexandru

a VII-a

Respins

 

 

30

Istudor David

a VII-a

Respins

 

 

Programări examene de testare

 

 

            Marți 30.08.2022 ora 9.00

            Materii:

            Matematică

            Limba și literatura română

 

            Miercuri 31.08.2022 ora 9.00

            Materii:

            Informatică

            Istorie

            Chimie/Biologie