Colegiul Nicolae Titulescu Brasov
Str. 13 Decembrie nr.125

Telefon: 0268/548046; 0268/548047; 0268/548048

  

Tabel elevi admisi pentru invatamantul Frecventa Redusa, an scolar 2022-2023

Tabel elevi admisi pentru invatamantul Frecventa Redusa, an scolar 2022-2023

Clasa a X-a

Nr. crt

Nume si prenume

1

BEJENARU C CONSTANTIN ADRIAN

2

BUNDUC P MIHAELA

3

BURAGA E VIOREL

4

DANDU G NICULINA

5

DĂNILĂ C I SEBASTIAN MIHAI

6

GALE D R ROMINA EMILIA

7

GRIGORAŞ P R BIANCA IONELA

8

HODOROGEA RODICA

9

LUCACI P FELICIA

10

NECHITA D DUMITRU FLORIN

11

ORDOS S SZABOLCS LORÁND

12

SCURTU A ANDREEA

13

SÎIA G SIMONA CLAUDIA

14

URSACHE V DĂNUŢ DANIEL

 

Clasa a XI-a

Nr. crt

Nume si prenume

1

AGACHE C ALEXANDRA

2

CIURARU V GABRIEL

3

CIURCIUMEL M FLORENTIN CRISTIAN

4

COCONU G SEBASTIAN ADRIAN

5

COMAN A PETRUȚA MARIA

6

GÎRBACEA R HEIDRUN MARINELA

7

GOGHIE C CIPRIAN IONUŢ

8

HERING C ALEXANDRU

9

KOSIR L I IONELA LOREDANA

10

LUNCARIU V MIHAI ALEXANDRU

11

PORCILESCU I MIHAELA

12

RUCĂREANU V GABRIEL

13

SIMA C I IULIANA MIRUNA

14

TUDOSE ALEXANDRU ADRIAN

15

TUDORACHE IONUT CORNEL

16

TUREA V NICUŞOR

17

VARODI S SILVIA VIVIANA

 

Anunț privind examenul de diferență din data de 06.09.2022

Examenul de diferență din data de 06.09.2022: limba latină se va susține marți, 13.09.2022 ora 14.00.

Anunț privind examenele de diferență din data de 02.09.2022

 Toate examenele de diferență din data de 02.09.2022: Limba latină, Limba română, Istorie și Educație artistică se vor susține marți, 06.09.2022 ora 14.00. 

Rezultate examen testare

Rezultate examen testare

 

Nr. crt.

Nume si prenume

Proba 1

Proba 2

Rezultat final

1

3291/29.07.2022

-

-

RESPINS

2

BERBECARIU NATALIA

8,00 (opt)

7,00 (sapte)

ADMIS

3

BHATTI AMNA

8,00 (opt)

4,00 (patru)

RESPINS

4

CARAMAN CRISTIAN

4,00(patru)

3,00(trei)

RESPINS

5

CATARGIU STEFANIA

7,00 (sapte)

2,50 (doi 50%)

RESPINS

6

CHIRITOIU ALEXANDRA

8,00(opt)

8,00 (opt)

ADMIS

7

CIMPEAN MIRUNA

4,00 (patru)

2,00 (doi)

RESPINS

8

CRETU VALERIU

8,00 (opt)

7,50 (sapte50%)

ADMIS

9

DOBRE DAVID

3,00 (trei)

4,00 (patru)

RESPINS

10

FELIE ALEXANDRA

7,00 (sapte)

7,00(sapte)

ADMIS

11

FILIBIU IOANA

4,00(patru)

2,00(doi)

RESPINS

12

GRIGORAS RADU TOMA

8,00 (opt)

7,00 (sapte)

ADMIS

13

IOSUB SERGIU

7,00 (sapte)

7,00 (sapte)

ADMIS

14

MOICEANU VICTOR

-

-

RESPINS

15

NICULAE DARIA

7,00 (sapte)

7,00 (sapte)

ADMIS

16

NOTAR BIANCA

6,00(sase)

5,00(cinci)

RESPINS

17

OPREAN EMILIA

8,00 (opt)

7,00(sapte)

ADMIS

18

POPA ANA

-

-

RESPINS

19

POPESCU DIANA

-

-

RESPINS

20

POTLOG CEZAR

7,00 (sapte)

7,00 (sapte)

ADMIS

21

TANASA VLAD

4,00 (patru)

NEPREZENTAT

RESPINS

22

VIRNA STEFAN

7,00 (sapte)

NEPREZENTAT

RESPINS

23

ZAHARIA ELENA

7,00 (sapte)

7, 00(sapte)

ADMIS